symbol

Business Opportunities – maj

08_2011_telecomunication_1_223_171.jpg

W comiesięcznym cyklu będziemy prezentować izraelskie firmy, które chcą wejść na Polski rynek i poszukują partnerów biznesowych, dystrybutorów i importerów. Dziś przedstawiamy firmy działające w branży IT, weterynarii, kosmetyków i biżuterii.

Vubooo – Ltd http://www.vubooo.com/ – dostarcza innowacyjne rozwiązania  i aplikacje 2nd screen, poszukuje partnera na terenie Polski.

Kontakt:

Itav Topaz

Founder & CEO

itav@vubooo.com

Skype: itavtopaz

Tel. +972-54-6655749

 

RegeneCure Ltd – www.bonecure.co.il – produkująca implanty kości do uzytku weterynaryjnego, poszukuje dystrybutora na terenie Polski.

Kontakt:

Harry Langbeheim

VP Business Development

harry@regenecure.co.il

Tel. +972 52 2438824

 

-417 Dead Sea Collection www.minus417.com – producent kosmetyków z Morza Martwego, poszukuje dystrybutora na terenie Polski.

Kontakt:

Gilad Easton

Sales Director

sales2@minus417.com

Tel. +972 50 5616500

 

Talya Design www.talyadesign.com – producent bizuterii ze zlota i srebra,  poszukuje dystrybutora na terenie Polski.

Kontakt:

Talya Harel Cohen

Właściciel

talyah9@gmail.com

Tel. +972 52 3939566

 

Osoby zainteresowane prosimy również o kontakt z Departamentem Handlowym Ambasady Izraela w Polsce.

Bogna Szukalska

Trade Officer

bogna.szukalska@israeltrade.gov.il

Tel. +48 22 597 05 49

 

Katarzyna Dzidt

Trade Officer

IT, Telecom, HLS Project Manager

katarzyna.dzidt@israeltrade.gov.il

Tel. +48 22 597 05 15